İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

17 Haziran 2010 Perşembe

ACCESSORİZE'DA BU YAZ NELER VAR
Bu yaz yine accesorize sayesinde sıcağa aldırmadan takıp takıştıracağız galiba.

BU YAZ TOPUKLAR DOLACAK

Siz de topuklu ayakkabılara bayılanlardan mısınız? Ama başkasının ayağında! Çünkü o incecik topuklarla diğer kadınların nasıl yürüdüklerine bir türlü anlam veremiyorsunuz? Belki de defalarca denediniz ama bir türlü bacaklarınızı eğmeden ya da bir kaç adım sonra düşmeden durmayı başaramadınız… Offf!!! Artık, topuklu ayakkabı giymenin doğuştan bir yetenek olduğuna inanmaya başladınız… Öyle mi peki? Tabi ki değil!!!
Kısa boylu ya da işiniz gereği kumaş pantolon ve eteklerinizin altına topuklu ayakkabı giymek istiyor olabilirsiniz… Şöyle 5–6 cm daha uzun olup kıyafetleri daha güzel taşımak vardı, değil mi? Arkadaşınızın düğününde giyinmek için aldığınız abiye kıyafetin altına da düz babet giyilir mi hiç? Ama topuklu ayakkabı giymekte en büyük kâbusunuz… Ne yapsak acaba? Kim icat etmiş şu ayakkabıları böyle!!!
Şikâyetiniz hangi sebepten olursa olsun, topuklu ayakkabılar kâbusunuz olmasın! Çünkü uzun boylu ya da şık görünmenin başka yolları da var! Üstelik öyle iki adımda bir düşme tehlikesi geçirme ihtimali de yok! Nasıl mı? Tabi ki dolgu topuklu ayakkabılarla…16 Haziran 2010 Çarşamba

CROCS'TAN YENİ BİR MODEL

Hem rahat hem de inanılmaz hafif olan Crocs'lar her yaz olduğu gibi bu yaz da plajda, sokakta, her yerde giyilmeye devam edecek. Bayanlar için tasarlanan Audrey modeli bu yaza damgasını vuracak. Model, hafiflik ve rahatlığı şıklıkla tamamlıyor. Üzerindeki fiyonk detayı ile oldukça şık görünen Crocs Audrey bu yazın vazgeçilmezi olacağa benziyor.


15 Haziran 2010 Salı

BABALAR GÜNÜNE ÖZEL KAMPANYALAR!

Colin's'te Babalar Günü'ne Özel Gömlek Hediye!
O her zaman yanınızdaydı! Babalar günü’ nde sıra sizde! 11 - 20 Haziran tarihleri arasında Colin’s’ ten 75 tl’ lik alışverişinize bir gömlek hediye!

Armada'dan Babalar Gününe Özel Tatil!
10 - 20 Haziran tarihleri arasında Armada Alışveriş Merkezi'nden en çok alışveriş yapan 5 şanslı çifte Dedeman Antalya Hotel & Convertion Center'da 5 gün tatil hediye! Üstelik 50 TL ve üzeri alışveriş yaparak tatil kampanyasına katılan herkese "Hesap Makinalı Kartvizitlik " hediye!

Babalar Günü'ne Özel 150 TL Alışverişinize 75 TL Hediye Sarar'da !
1 - 20 Haziran tarihleri arasında Mavi Yıldızlı Parolu Kart'ınızla, kampanyaya katılan mavi yıldızlı paro üyesi Sarar Mağazaları'ndan yapacağınız her 150 TL'lik Babalar Günü alışverişinize 75 TL değerinde paropuan hediye!


LC Waikiki'den Babanıza Şapka Hediye!
12 - 20 Haziran tarihleri arasında LC Waikiki Mağazaları'nda yetişkin erkek grubu ürünlerinden yapacağınız 40 TL'lik alışverişlerinizde şapka hediye! Üstelik Maximum Kart'a özel peşin fiyatına 4 taksitle...Carousel, Babalar 'ı Unutmadı!
12 - 20 Haziran tarihleri arasında Carousel'den en çok alışverişi yapan ilk 15 kişi, "WOW Hotel'de (Yeşilköy) 1 aylık Genel Üyelik Paketi" ni değerli babalara ve baba adaylarına hediye edecek. 21 Haziran tarihinde belirlenecek talihliler için hazırlanan hediye paketinde; kapalı havuz, sauna, buhar banyosu, Türk hamamı ve aletli jimnastik hizmetleri yer alıyor.

 
 
YKM'den Babalar Günü'ne Özel %20 İndirim!

11 - 20 Haziran tarihleri arasnda YKM Mağazaları'nda Babalar Günü'ne özel belirli selektif erkek ve kadın parfüm markalarından yapılan alışverişlerde %20 indirim fırsatı sizi bekliyor. Üstelik World'e özel 8 taksitle...
Babalar Günü Için Bonus'a Özel Fırsatlar Muji'de
12-20 Haziran 2010 tarihleri arasında Nişantaşı ve Erenköy Muji Mağazaları'nda Babalar Günü'ne özel Bonus'la yapacağınız tüm alışverişlerde %15 indirim fırsatı sizi bekliyor.

Miss Sixty İlkbahar Yaz 2010

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç