İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

12 Haziran 2010 Cumartesi

Jean Paul Gaultier Ve Hérmes’in Yolları Ayrılıyor
   Jean Paul Gaultier 7 senelik bereberlikten sonra Hermes ile yollarını ayırıyor. Hermes tarafından yapılan açıklamaya göre ünlü modacı artık bayan koleksiyonu için tasarımlarına devam etmeyecek. Gaultier artık kendi özel tasarımlarına ağırlık vereceğini açıklarken : 2011 sonbahar-kış koleksiyonu ile birlikte yerini Christophe Lemaire'ye bırakacak.
    Modacının Hermes için tasarlayacağı son koleksiyonu 2010 ekim ayında ortaya çıkaracağı 2011 ilkbahar-yaz koleksiyonu olacak.

11 Haziran 2010 Cuma

Bebek Şenliği 11-12-13 Haziran’da

Beşiktaş Belediyesi ve Bebekliler Derneği tarafından bu yıl beşincisi organize edilen Bebek Şenliği, 11-12-13 Haziran tarihleri arasında Bebek Parkı'nda düzenlenecek.

Şenliğin bu yılki önemli süprizlerinden biri, Moda Tasarımcıları Derneği üyesi tasarımcıların da organizasyonda yer alacak olmaları. Bahar Korçan, Arzu Kaprol, Gamze Saraçoğlu gibi önemli tasarımcıların güncel kolleksiyonlarıyla katılacağı Bebek Şenliği; özel standları, gurme pazarı ve sunulacak canlı müzik performanslarıyla tüm İstanbul'luları bekiyor..

H&M Sonunda Türkiye’de!

İsveç'in ünlü hazır giyim perakende devi H&M(Hennes & Mauritz), Türkiye'deki ilk mağazasını sonunda açıyor!

İstanbul'daki ilk H&M mağazası, 2300m2'lik kapalı alışveriş alanıyla Kasım ayında kapılarını açmaya hazırlanırken; markanın CEO'su Karl-Johan Persson yaptığı açıklamada, Türkiye'de mağaza açmaktan büyük memnuniyet duyduklarını; ülkemizin çok ilginç ve büyük bir pazar olduğunu belirtti.

Lee Jean Youn For Mango

Geçtiğimiz yıl 2.'si düzenlenen Mango Moda Tasarım ödülünün kazananı Koreli tasarımcı Lee Jean Youn, İspanyol hazır giyim devi Mango için çok özel bir kapsül koleksiyonu hazırladı.

11 Parçadan oluşan koleksiyon, gece elbiseleri, trençkotlar, pamuklu pantolonlar, bluzlar, gladyatör sandaletler ve aksesuarlardan oluşuyor.

10 Haziran 2010 Perşembe

7 Haziran 2010 Pazartesi

Ray-Ban Wayfarer “Rare Prints” Koleksiyonu

Ray-Ban’ın Wayfarer modelleri en popüler güneş gözlüklerinden. Yalnız Ray-Ban öyle bişey yaptıki Wayfarer sempatimi on kat arttırdı. İşte Ray-Ban Wayfarer “Rare Prints” modelleri.


BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç