İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

23 Nisan 2010 Cuma

Bambaşka bir Victoria

 
    Victoria Beckham daha önce de Vogue dergisine bir çok kez kapak olmuştu.

    Ama ben en çok Mayıs 2010 Vogue Almanya sayısındaki Victoria' yı beğendim. Abartılı halinden uzak.

21 Nisan 2010 Çarşamba

Burberry & Magnum Photos İşbirliği

Burberry, sokak modasını fotoğraflayan blog The Sartorialist ile trençkot sevgisini anlatmak için ‘artofthetrench.com’ internet sitesiyle başlattığı kampanyasını Magnum Photos işbirliğiyle devam ettiriyor. Fotoğraf dünyasının en önde gelen isimlerinin üyesi bulunduğu ve dünyanın en önemli ve en geniş fotoğraf arşivine sahip Magnum Photos, bu kez trençkot sanatını gözler önüne seriyor. Magnum fotoğrafçılarından Bruce Gilden, Gueorgui Pinkhassov, Christopher Andersson, Olivia Arthur, Elliot Erwin ve Jim Goldenberg, Londra,New York, San Francisco ve Brooklyn gibi şehirlerdeki trençkot sanatını kendilerine özgün stilleriyle fotoğraflandırdılar. Burberry ve Magnum Photos işbirliğiyle çekilen fotoğrafları aşağıda gönderdiğim linkten ve http://www.artofthetrench.com/ internet sitesinden ulaşabilirsiniz.
Rana & Berna Canok 2011 İlkbahar/Yaz Koleksiyonları

2011 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun ana teması olan akışkan, hafif ve parlak formlar ile tasarlanan ürünler, yalın çizgileri ve zengin dokuları ile R&B’in Galata’daki mağazasında moda severlerin beğenisine sunuldu.
Koleksiyon parıltılı kumaşların, pastel renklere verdiği cazibe ve çarpıcı aksesuarlarının birleşimi ile, şıklığından yine ödün vermiyor.

R&B koleksiyonunun yaka aksesuarlarında vazgeçilmezleri arasında yer alan boleroların farklı yorumları koleksiyonda başrol oynamaya devam ediyor. Şifonun etkisi ile kol ve yaka detaylarının daha da hacimli görüntüsü, klasik stilin dışında kalan şehirli kadından ilham alınarak tasarlandı. Ekru, buz pembesi, mor ve gri tonları ile hayat bulan bolerolar, özellikle ilkbaharın etkisini gardroplarında hissetmek isteyenler için birebir.

Elbiselerde ana renk olarak kullanılan grilerin yanısıra, yaz mevsiminin gardroplarımıza kazandırdığı heyecan ve hareketliliği simgeleyen mor ve yeşilin tonları göz dolduruyor.

Elbiselerde kullanılan ipek saten ve tüller, parlak renkleri ile ön plana çıkarken, keskin hatlı omuz kesimlerine sahip tunikler ise, kalın zincirlerle tasarlanan kolyelerle kombinleniyor.

Koleksiyonda ana renk olarak kullanılan beyazın yanısıra, aksesuarlarda tercih edilen mavi, turkuaz, parlak sarı ve mor gibi canlı yaz renkleri ile iddialı ve bir o kadar da rahat bir stile kavuşmanız mümkün.


20 Nisan 2010 Salı

Kim bu ünlü ?


  Fazla yoruma gerek yok ; Adriana Lima...

18 Nisan 2010 Pazar

Smokinli Deniz Seki

       Geçtiğimiz günlerde bir konserinde Deniz Seki 'yi smokinle izledik. Kendisi smokinin bayanlara çok yakıştığını söylese de ben özellikle onun fazla dekolteli bu seçiminde aynı fikirde değilim.

Bergüzar Korel 'in minik Ali' si


Birkaç ay önce anne olan ve tüm işlerini bir kenara bırakıp bebeğiyle ilgilenen Bergüzar Korel, o gün güneşli havaya dayanamayıp oğlunu arabasına atıp yürüyüşe çıkmıştı.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç