İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

5 Mart 2010 Cuma

Poz vermek...

     Allahım ne büyük işkencedir ya, objektifin karşısına geçip tüm doğallığı yitirip elimizi kolumuzu nereye koyacağımızı bilememek. Hele söz konusu bir de ünlüler olunca karşınızda o kadar objektifi aynı anda düşününce her ne kadar profesyonel olsalar da işleri gerçekten çok zor. Şöyle bir fotoğraflarıma göz atıyorum da hep aynı yöne dönük duruş, aynı gülümseme, ama bakın ünlüler de bu konuda çok fazla alternatife sahip değil gibiler.

Ellerinizi iki yana boş boş sarkıtmak yerine Angelina Jolie gibi ortada birleştirebilirsiniz.

Hem sempatik hem de seksiyim duruşu sergilemek istiyorum derseniz alın size Paris Hilton pozu

Kalçalarıma güveniyorum derseniz Eva Longoria yı örnek alın derim.

Bakışım yeter güveniyle Kim Kardashian

Özellikle yakın çekimlerde Jennifer Aniston gibi saçımı düzeltiyorum duruşu gayet başarılı.

Penelope Cruz da bu taktiği uygulayan ünlülerden biri.

Son zamanlarda özellikle facebook ta çoğu karede rastladığım barış harekerti ile dikkat çekebilirsiniz; Lindsay Lohan gibi.

4 Mart 2010 Perşembe

Makyaj hataları

Şüphesiz ki bayanlar olarak dergilerde, internette en çok ilgilendiğimiz konulardan biri de makyaj teknikleri, doğru ürünlerdir. Gerek günlük hayatta gerekse gece gezmelerinde özel davetlerde, kıyafet ve saç modelimizi tamamlayan en önemli şeylerden biri de makyajımızdır. Bunu doğru ve uygun bir şekilde uyguladığımız sürece sorun yok ama bazen tam tersi durumlarda doğabiliyor, şunlar gibi ;      
       Hatta bazı anlarda yanlış ruj seçimi bile felaketlerle sonuçlanabiliyor.1 Mart 2010 Pazartesi

HOŞGELDİN VOUGE

Uzun süredir merakla beklenen Vogue Turkiye, okuyucusuyla buluştu.

Vogue Turkiye, Conde Nast'in, Doğuş Grubu ORTAKLIĞI ile hayat buldu. Vogue Turkiye,Vogue'un yayinlandigi 18. ulke oldu. Amerikan Vogue dergisine bağlı olan Vogue Türkiye'nin ilk sayisi 562 sayfa kalınlığında. Büyük bir gizlilik icinde hazirlanan Vogue Türkiye'nin Mart 2010 kapaginda model Jessica Stam var. Jessica Stam unlu moda fotografcisi Patrick Demarchelier tarafindan görüntülendi. Jessica'nin kapak elbisesi supriz bir isim Giles imzasi tasiyor.

28 Şubat 2010 Pazar

TOMBUL MANKENLER

Artık podyum dünyasında inkar edilemez bir gerçek var: O da tombul mankenler...
Artık bütün mankenler ince ve kusursuz vücut hatlarına sahip değiller. Hatta balıketini bile biraz aşarak, ‘‘tombul’’ kategorisine girenler de var.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç