İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

9 Temmuz 2010 Cuma

YAZIN COŞKUSUNU GOLDAŞ İLE YAŞAYIN

Goldaş, baharın gelişini yepyeni bir koleksiyonla kutluyor. Renklerin dansını yansıtan Colorfull Koleksiyonu, doğanın yeniden canlandığı baharın coşkusunu doyasıya hissetmek isteyenler için tasarlandı. Koleksiyon, papatya ve kelebek formunun kullanıldığı tasarımları kadar, her biri farklı bir sembolik anlam taşıyan renkli doğal taşları ile de çok iddialı.
Uzun kış mevsiminin ardından yenilenmek ve canlanmak için renklerin pozitif enerjisini üzerinizde taşıyabilirsiniz. Sarı, mavi, mor, yeşil, turuncu ve kırmızı taşların yarattığı renk cümbüşü, yüzük, bileklik ve kolyelerden oluşan takıları göz alıcı kılıyor. Colorfull Koleksiyonu’nda kullanılan blue topaz, ametist, sitrin, peridot, turmalin, safir gibi doğal taşlar, renkleri ile büyülerken sembolik anlamları ile de merak uyandırıyor.
Aşk ve bereket taşı olduğuna inanılan blue topaz, kişisel gücün sembolü kabul edilir. Sitrin güzel düşleri simgeler, peridot ise umudun, bolluk ve bereketin taşıdır. Ruh sağlığının ve sadakatin taşı olarak bilinen safirin, kişiyi kin ve nefret gibi kötü duygulardan arındırdığına inanılır. Turmalin ise kişiye sosyal bir popülarite kazandırır ve arkadaşlıkları geliştirir. Turmalin ayrıca bilgi, zekâ ve sanatsal sezginin taşı kabul edilir. Colorfull Koleksiyonu’ndaki bir diğer taş olan ametist, mor rengi ile asaletin simgesidir. Onu üzerinde taşıyana şans getiren bu taş, nazara ve dışarıdan gelen yoğun enerjiye karşı korur.

Sarı altın ve renkli doğal taşların, hem neşeli hem de zevkli tasarımlarda buluştuğu Goldaş Colorfull Koleksiyonu, içinizde kelebekler uçuşturacak kadar eğlenceli. Hatta taşların kelebek ve papatya formunda dizildiği yüzükler, tam aradığınız tarzda olabilir. Koleksiyonu görmek için http://www.goldas.com/ ’a girip, en yakın Goldaş mağazasının adresine ulaşmanız yeterli.


Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç