İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

9 Temmuz 2010 Cuma

TIRNAKLARDA NEON RENKLER

Modayı takip edenler, 80’ler ruhunu yaşamayı sevenler, kendi stilini yaratırken cesaretini asla kaybetmeyenler! Pastel Kozmetik tarafından 5 ayrı neon renkte üretilen ojeler tam size göre. Sür ojeni tırnağına, sen de renk kat hayatına.

Heyecanlı bir kişiliğe sahip, cesaretini her zaman dışa vurmaya hazır ve eğlenceli tarzını tüm kıyafetleri ve aksesuarlarıyla desteklemeyi sevenler bu yaz tırnaklarına neon renkler dışında bir oje sürmek istemeyecekler. Pastel Kozmetik 2010 Yaz Koleksiyonu’nda yer alan birbirinden renkli ojeler, tırnaklarıyla karşısındakileri büyülemekten, her ortamda adının geçmesinden hoşlananlara sesleniyor.

Sokak modası, 80’li yıllarda moda ve güzellik trendlerini alt üst eden neon renklerin 2010 yazına da damgasını vuracağını şimdiden gösteriyor. Baz olarak çok açık beyaz veya bej rengi bir ojeyle kullanıldığında tonu belirginleşen neon renkli ojeler, ışıltılı ve parlak hava kattığı tırnaklarınızla farklılaşmanızı sağlayacak.

Örtücü özelliğiyle tırnaklarınızın çekiciliğini artıran, kolayca sürülen ve uzun süre kalıcılığını koruyan fuşya, pembe, turuncu, mor ve sarı renklerdeki Pastel neon oje çeşitleri tüm seçkin parfümerilerde. Her kıyafetinize uygun bir renk bulabileceğiniz Pastel standlarını ziyaret etmeden oje alışverişinizi tamamlamayın.

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç