İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

21 Temmuz 2010 Çarşamba

İMA Mezuniyet Sergisi

MA'da tasarım bölümünü tamamlayan öğrenciler, mezuniyet sergisinde kendi tasarımlarını moda severlerle buluşturma fırsatı buldu. Moda dünyasından önemli isimlerin davetli olduğu sergi açılışında, İMA'nın yeni mezunları diplomalarını da aldı.
Mezuniyet töreninde konuşan İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Hikmet Tanrıverdi, İMA'nın yetiştirdiği her yeni genç tasarımcının sektör için büyük önem taşıdığının altını çizerek, tasarımda yaratıcılığı endüstrinin ihtiyaçlarıyla harmanlayarak, bu akışta modanın her alanına dokunmayı hedeflediklerini belirtti.Hikmet Tanrıverdi, sözlerini şöyle sürdürdü: "Öğrencilerimiz endüstri ile iç içe yürüttükleri pek çok proje ile değerli deneyimler kazandılar ve şimdi araştırmacı, yenilikçi, yaratıcı süreci disipline etmeyi başarabilecek vizyon sahibi bireyler olarak global rekabette kendi yollarını bulma aşamasındalar. Türk moda endüstrisi için çok değerli olan genç tasarımcılarımıza başarılar diliyoruz."

  Genç tasarımcıların diplomalarını almalarının ardından, öğrencilerin kendi tasarımlarından oluşan sergi gezildi. Törenin ardından düzenlenen kokteyl ile etkinlik sona erdi.

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç