İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

17 Haziran 2010 Perşembe

BU YAZ TOPUKLAR DOLACAK

Siz de topuklu ayakkabılara bayılanlardan mısınız? Ama başkasının ayağında! Çünkü o incecik topuklarla diğer kadınların nasıl yürüdüklerine bir türlü anlam veremiyorsunuz? Belki de defalarca denediniz ama bir türlü bacaklarınızı eğmeden ya da bir kaç adım sonra düşmeden durmayı başaramadınız… Offf!!! Artık, topuklu ayakkabı giymenin doğuştan bir yetenek olduğuna inanmaya başladınız… Öyle mi peki? Tabi ki değil!!!
Kısa boylu ya da işiniz gereği kumaş pantolon ve eteklerinizin altına topuklu ayakkabı giymek istiyor olabilirsiniz… Şöyle 5–6 cm daha uzun olup kıyafetleri daha güzel taşımak vardı, değil mi? Arkadaşınızın düğününde giyinmek için aldığınız abiye kıyafetin altına da düz babet giyilir mi hiç? Ama topuklu ayakkabı giymekte en büyük kâbusunuz… Ne yapsak acaba? Kim icat etmiş şu ayakkabıları böyle!!!
Şikâyetiniz hangi sebepten olursa olsun, topuklu ayakkabılar kâbusunuz olmasın! Çünkü uzun boylu ya da şık görünmenin başka yolları da var! Üstelik öyle iki adımda bir düşme tehlikesi geçirme ihtimali de yok! Nasıl mı? Tabi ki dolgu topuklu ayakkabılarla…Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç