İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

15 Haziran 2010 Salı

BABALAR GÜNÜNE ÖZEL KAMPANYALAR!

Colin's'te Babalar Günü'ne Özel Gömlek Hediye!
O her zaman yanınızdaydı! Babalar günü’ nde sıra sizde! 11 - 20 Haziran tarihleri arasında Colin’s’ ten 75 tl’ lik alışverişinize bir gömlek hediye!

Armada'dan Babalar Gününe Özel Tatil!
10 - 20 Haziran tarihleri arasında Armada Alışveriş Merkezi'nden en çok alışveriş yapan 5 şanslı çifte Dedeman Antalya Hotel & Convertion Center'da 5 gün tatil hediye! Üstelik 50 TL ve üzeri alışveriş yaparak tatil kampanyasına katılan herkese "Hesap Makinalı Kartvizitlik " hediye!

Babalar Günü'ne Özel 150 TL Alışverişinize 75 TL Hediye Sarar'da !
1 - 20 Haziran tarihleri arasında Mavi Yıldızlı Parolu Kart'ınızla, kampanyaya katılan mavi yıldızlı paro üyesi Sarar Mağazaları'ndan yapacağınız her 150 TL'lik Babalar Günü alışverişinize 75 TL değerinde paropuan hediye!


LC Waikiki'den Babanıza Şapka Hediye!
12 - 20 Haziran tarihleri arasında LC Waikiki Mağazaları'nda yetişkin erkek grubu ürünlerinden yapacağınız 40 TL'lik alışverişlerinizde şapka hediye! Üstelik Maximum Kart'a özel peşin fiyatına 4 taksitle...Carousel, Babalar 'ı Unutmadı!
12 - 20 Haziran tarihleri arasında Carousel'den en çok alışverişi yapan ilk 15 kişi, "WOW Hotel'de (Yeşilköy) 1 aylık Genel Üyelik Paketi" ni değerli babalara ve baba adaylarına hediye edecek. 21 Haziran tarihinde belirlenecek talihliler için hazırlanan hediye paketinde; kapalı havuz, sauna, buhar banyosu, Türk hamamı ve aletli jimnastik hizmetleri yer alıyor.

 
 
YKM'den Babalar Günü'ne Özel %20 İndirim!

11 - 20 Haziran tarihleri arasnda YKM Mağazaları'nda Babalar Günü'ne özel belirli selektif erkek ve kadın parfüm markalarından yapılan alışverişlerde %20 indirim fırsatı sizi bekliyor. Üstelik World'e özel 8 taksitle...
Babalar Günü Için Bonus'a Özel Fırsatlar Muji'de
12-20 Haziran 2010 tarihleri arasında Nişantaşı ve Erenköy Muji Mağazaları'nda Babalar Günü'ne özel Bonus'la yapacağınız tüm alışverişlerde %15 indirim fırsatı sizi bekliyor.

1 yorum:

STİL SAHİBİ BAYANLAR dedi ki...

tüketim çılgınlığı ya resmen, nasıl pazarlayacaklarını şaşırıyorlar..

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç