İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

21 Nisan 2010 Çarşamba

Rana & Berna Canok 2011 İlkbahar/Yaz Koleksiyonları

2011 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun ana teması olan akışkan, hafif ve parlak formlar ile tasarlanan ürünler, yalın çizgileri ve zengin dokuları ile R&B’in Galata’daki mağazasında moda severlerin beğenisine sunuldu.
Koleksiyon parıltılı kumaşların, pastel renklere verdiği cazibe ve çarpıcı aksesuarlarının birleşimi ile, şıklığından yine ödün vermiyor.

R&B koleksiyonunun yaka aksesuarlarında vazgeçilmezleri arasında yer alan boleroların farklı yorumları koleksiyonda başrol oynamaya devam ediyor. Şifonun etkisi ile kol ve yaka detaylarının daha da hacimli görüntüsü, klasik stilin dışında kalan şehirli kadından ilham alınarak tasarlandı. Ekru, buz pembesi, mor ve gri tonları ile hayat bulan bolerolar, özellikle ilkbaharın etkisini gardroplarında hissetmek isteyenler için birebir.

Elbiselerde ana renk olarak kullanılan grilerin yanısıra, yaz mevsiminin gardroplarımıza kazandırdığı heyecan ve hareketliliği simgeleyen mor ve yeşilin tonları göz dolduruyor.

Elbiselerde kullanılan ipek saten ve tüller, parlak renkleri ile ön plana çıkarken, keskin hatlı omuz kesimlerine sahip tunikler ise, kalın zincirlerle tasarlanan kolyelerle kombinleniyor.

Koleksiyonda ana renk olarak kullanılan beyazın yanısıra, aksesuarlarda tercih edilen mavi, turkuaz, parlak sarı ve mor gibi canlı yaz renkleri ile iddialı ve bir o kadar da rahat bir stile kavuşmanız mümkün.


Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç