İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

21 Mart 2010 Pazar

Uzun Elbiseler Yine Sahnede!

2009 yaz döneminde sezon sonu indirimden uzun elbiseler aldıysanız çok şanslısınız. Çünkü uzun elbiseler; 2010 yaz modasında sahnenin başrolünde! Yeni sezon için dolabınız hazır sayılır.
Boyum Uzun Değil!
Boyunuzun yeterince uzun olmadığını düşünüyorsanız, uzun elbiseler tam size göre! Tek renk, düz kesimli ya da küçük desenli uzun elbiseler boyunuzun daha uzun görünmesine yardımcı olur.
Elbisenizin etek uçları yere kadar değil ayak bileğinizin hemen altında olursa istediğiniz etkiyi sağlayabilirsiniz.

Zayıf Değilim!
38 beden olmamak uzun elbise giymemek için geçerli bir sebep değil. Çünkü koyu ve ten renk uzun elbiseler topuklu ayakkabılarla birlikte giyildiğinde daha ince görünmenizi sağlıyor.
Büyük desenli, ikiden fazla rengin bir arada kullanıldığı uzun elbiselerden uzak durmalısınız. Deneme kabininden çıkıp boy aynasına baktığınızda gördüğünüz kişinin siz olduğuna inanamayabilirsiniz. Çünkü büyük desenli elbiseler göz yanıltır ve olduğunuzdan daha kilolu gösterir.

Nasıl Kombinleyebilirim?
Uzun elbiseler dolabınızdaki diğer parçalarla kombin yapmak için sınırsız seçenek sunuyor. Sandalet, babet, topuklu ayakkabılar, dolgu topuk terliklerle birlikte renkli takılar, kot ceketler, kısa hırkalarla birlikte kombinleyebilirsiniz.
Sezonun en yeni trendi ise uzun elbise üzerine kemer takmak! Eğer düz kesimli, bel kısmı detaysız bir elbiseniz varsa ayakkabınızla aynı renkte kemer takarak trendi görünebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç