İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

12 Şubat 2010 Cuma

Reebok “On The Move” Koleksiyonu

Sportif şıklığı modaya uygun tasarımlarla birleştiren Reebok’ın On The Move koleksiyonu, birbirinden değişik trendy modelleri ve spor yapmayi kolaylaştıran teknolojik ürünleri ile kadinları cezbedecek.
Feminen detaylan ile dikkat çeken Reebok On The Move koleksiyonu, birbiriyle kombinlenebilen ve hem egzersiz sırasında hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek çok yönlü ürünler içeriyor.
Kendi sportif tarzınızı yaratmanız için farklı farklı kombin yapabileceğiniz eşofmanlar, kapriler, atletler, hafif ceketler ve kıyafetinizi tamamlayacak spor ayakkabılar ve aksesuarlar koleksiyondaki ürünleri oluşturuyor.

Koleksiyonda, X-static teknolojisine sahip ürünler soğuk havalarda ısınmanıza yardımcı olurken, sıcak havalarda ise serinlemenizi sağlayacak. PlayDry kumaşlardan oluşan ürünler ise spor yaparken size serinlik hissettirecek.
Reebok On The Move koleksiyonunda, modası hiçbir zaman geçmeyen siyah ve gri renklerin yam sira birbirinden canli pembe tonlan, morlar, maviler ve yeşiller ile hayatımzı renlendirebileceksiniz.


Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç