İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

27 Şubat 2010 Cumartesi

Polo Jeans 2010 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Ralph Lauren’ in genç markası Polo Jeans; Harrods, El Corte Inglés, Galerie Lafayette gibi dünyanın en ünlü mağazalarından sonra Türkiye’de sadece Naked’larda.

Polo Jeans’in 2010 İlkbahar Yaz koleksiyonunun ağırlığı jeanlerden oluşuyor. Skinny ve boyfriend tarzı jeanler, sezonun en favori parçaları.

Koleksiyonda neler var?


Polo Jeans Co. Amerikan bayraklı tişört, gömlek ve sweatshirtlerinin yanısıra her sene farklı temaları da işleyerek modaya yeni bir çizgi getiriyor. Ana renkleri lacivert ve mavi olan Polo Jeans, bu sezon beji, koyu yeşili, beyazı kullanarak yeni bir çizgi yarattı. Üç ayrı temadan oluşan koleksiyon, Kolorado yürüyüşçüleri, asi romantik rockçılar ve sörf yapan genç kitleden esinlenerek tasarlanmış.

Canlı renklerle pastel tonlarının birleştiği tişörtler ve örgü trikolar “Sunbleached Surplus” temasında yerini alıyor.
Asi çılgınlığın romantik çizgiyle birleşimi “Romantic Rebel”ı karşımıza çıkarıyor. Sadeliğin ve yumuşaklığın vintage havasındaki motor ceketlerle uyumunu yansıtan temada gri, siyah ve kahve tonları öne çıkıyor. Deri ceketlerle jean gömleklerin, mini jean şortlarla bol kesimli tişörtlerin kombin edildiği Romantic Rebel sıradışı olmak isteyenlere hitap ediyor


Kolorado dağlarındaki genç bohem serüvencilerden esinlenilen temada renklerin ve geçmişin izleri yansıtılıyor. Denim şortlarda vintage mavisi eskitilerek çivit mavisiyle eşleşiyor. “Telluride” adı verilen tema özgür ruhuyla sizleri baştan yaratmaya hazır!

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç