İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

15 Şubat 2010 Pazartesi

MODA DÜNYASININ ÇILGIN MANKENİ

Moda dünyası bugüne kadar türlü çılgınlıklar yapan bir çok manken gördü... Aradan geçen yıllara, 30'lu yaşlarının ortasına gelmesine rağmen hem hızlı bir hayat yaşayan hem de moda dünyasındaki tahtını kimseye kaptırmamaya kararlı görünen Kate Moss da bunların en çarpıcı örneği... Ama yakında hem mesleki başarısı hem de çılgın hayatı ve podyumdaki cesareti ile Moss'u bile gölgede bırakacak yeni nesil bir manken geliyor... İşte tek gecelik bir aşkın ürünü olan, 2 yaşından beri mankenlik yapan Daisy Lowe'un çılgın yaşamından bazı detaylar.
Lowe 27 Şubat 1989'da dünyaya gözlerini açtı. 2 yaşında mankenlik yapmaya başladı.Lowe, çok genç yaşta ailesinden ayrıldı. Aslında bunun nedeni yaşadığı büyük şoktu... Daisy Lowe, evinden ayrılmadan kısa bir süre önce tek gecelik bir aşkın ürünü olduğunu öğrenmişti çünkü.. Bir tasarımcı olan annesi Pearl Lowe'ın ikinci eşinin öz babası olduğunu sanıyordu.Ama gerçek öyle değildi. Annesi Pearl, ünlü rock grubu Bush'un gitaristi Gavin Rossdale ile birlikte olmuş ve ondan hamile kalmıştı.
ş bu kadarla da kalmaz. Çünkü Daisy bu gerçeği öğrendiğinde Rossdale ünlü şarkıcı Gwen Stefani ile evlenmişti. Bu haber magazin gündemine bomba gibi düştü.Daisy Lowe da hayatının bundan sonrasını ailesinden ayrı geçirmeye karar verdi
Lowe, ilk ciddi iş anlaşmasını henüz 15 yaşındayken Select adlı bir mankenlik ajansıyla yaptı. 2006 yılında İtalyan Vogue dergisi için poz verdi. Daha sonra da ünlü fotoğrafçı Steven Klein ile bir dizi çalışmaya imza attı.Lowe, podyumda da ünlü firmaların tasarımlarının tanıtıldığı defilelerle görev aldı. Karl Lagerfeld'in Chanel için tasarladığı giysileri tanıttı.Daha sonra da Kate Moss'un Topshop'ının da aralarında bulunduğu bir çok tasarımcının defilesine çıktı.
Nanette Lepore, Sue Stemp, Charlotte Ronson, Henry Holland ve Vivienne Westwood, genç mankenin çalıştığı tasarımcılardan bazıları.Lowe son 3 yıldır ünlü iç giyim firması Agent Provocateur için çalışıyor.Bir çok ünlü dergi için poz veriyor. Ve ne zaman podyuma çıksa mutlaka olay yaratacak bir şeyler yapıyor.

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç