İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

7 Şubat 2010 Pazar

Goldaş’tan Sevgililer Günü’ne Özel Pırlanta Kolye

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kalmışken, hala sevgilisine ne alacağına karar veremeyen erkeklere güzel bir haberimiz var. Çok sevdiğiniz aşkınızı, pırlanta ile şımartmak ve duygularınızı aşkın taşı ile anlatmak için hemen bir Goldaş mağazasına uğrayıp, Diamond Love adını taşıyan pırlanta kolyeyi görmelisiniz. Diamond Love, birbiri için çarpan kalpleri anlatan tasarımı kadar Sevgililer Günü’ne özel 750 TL’lik fiyat etiketiyle çok cazip bir hediye seçeneği oluşturuyor.

Yüzyıllardır aşkın sembolü olan pırlantayı kim sevmez. Tutku, aşk ve sonsuza kadar sürecek birlikteliğin simgesi pırlanta, Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak için birebir. Goldaş Diamond Love kolye, pırlanta taşlarla süslü iki kalp formunun birlikte kullanıldığı tasarımı ile aşkın gücünü anlatıyor.
Çoğu erkek için özel günlerde, hele ki bu Sevgililer Günü’yse, hediye seçmek zor bir iştir ve beğenip beğenilmeyeceği endişesi bir stres sebebi olabilir. İşinizi şansa bırakmayın ve aşkınıza pırlantanın ayrıcalığını Goldaş Diamond Love kolye ile yaşatın deriz. Diamond Love ve Goldaş’ın Sevgililer Günü’ne özel diğer hediye seçenekleri için size en yakın Goldaş mağazasının adresine http://www.goldas.com/ ’dan ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç