İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

2 Ocak 2010 Cumartesi

Özel Tasarım Giysi Ve Takılar Bir Tık Ötenizde

Artık özel tasarım giyinmek ne zor ne de pahalı! Ünlü, yaratıcı, Türk moda ve aksesuar tasarımcıları designist'de sizleri bekliyor.

Dizilerde, defilelerde, yan masada kahve içen kızın kolunda filan görmeye çoktan alışkın olduğumuz, melekli kocaman çantaların ya da kırmızı dudaklı siyah rugan çantaların markası Blisskiss mutlaka ziyaret edilmeli Designist’te... Kuzulu çantalar çok matrak ve çok güzel. Gülerek ve severek takarsınız kolunuza.


Ayşe Deniz Yeğin nefis gül kolyeleriyle burada...En büyük kusuru kokmaması, bunu da belirteyim. Çok uygun fiyatlı ve çok güzeller üstelik.. . Hele bir keçeden lap top çantası var ki, tam bir ‘arzu nesnesi’.İpek ve yün’ün büyülü karışımı kaşmir, Esra Bezek tasarımı Cashmere in Love markasıyla  sıcacık sarıp sarmalıyor. Designist’te yeralan yumuşacık sıcacık kaşmirler, nefis güzel renklerde ve tasarımda bluzlar, kazaklar ceketler olarak karşımızda. Tendeki ziyafet bu. Kaçmaz listeye ilk sıralardan giriyor…


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ebru Danyal’in aynı adlı markasıyla yarattığı çığlık attıracak güzellikteki neşeli takıları, Designist’in özel ilgiyi hak eden bir diğer sayfalar grubu. Sevimli penguenler, aslanlar kaplanlar, ruj, pasta ve pembe kadınlardan oluşan rengarenk incik boncuklardan oluşan küpe kolye ve bilezikleri, onları takınca hem sizi hem de çevrenizdekileri gülümsetir ki, insan hayattan daha ne ister!..
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gonca Özer’in kocaman akik taşıyla ya da lapis ve incilerle yarattığı avantgarde kolyelere de göz atmalı. Jour du Nil’in tam bir ofis şıklığı sunan çok zarif ve çok uygun fiyatlı takıları ise takılınca bırakılamayacak cinsten. Güne geceye, partiye, pikniğe, eş dostla bir çay sohbet buluşmasına uzanır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uzun zamandır bildiğimiz ve çok sevdiğimiz Mon Reve de Designist’te en güzel parçalarıyla, göz kamaştırıyor. Kelebek kolye, altın kaplama set, bir çift citrine küpe ve beyaz yeşim üstüne siyah kristal tokalı olağanüstü güzellikte kolye, nefes kesici örnekler, benden söylemesi!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nesrin Dugan’ın eski bisiklet formunda kolyelerini ve dilek ağacı broşunu-hem de uçları kurdeleli- hemen takasınız gelir. Nurdan Şen’in antik uygarlıklardan esinlenen gümüş takı serisinden döngü küpe ve korse yüzükleri harika.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nur Toktay Designist’e özel hazırladığı koleksiyonla burada. Kelebekler, kuşlar, sarı papatyalar mor menekşeler, rengarenk tüyler, meyveler ve kuşlardan oluşan saç aksesuarlarıyla kalbimizi bir kez daha fethediyor. Asla kaçmaz. Taklitleri ne bu kadar renkli ne de zevkli!.. Yaz kış demeyin. Takın çiçekli kelebekli tacınızı. Elma armut kozalak vs.den oluşan asası olan bir prens denk gelir belki, kimbilir


 
 
 
 
 

Rana - Berna Canok sayfalarında harika tunikler var
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç