İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

4 Ocak 2010 Pazartesi

IF Wedding Show - Gelinlik Tasarım Yarışması

Gelinlik, damatlık ve abiye hazır giyim sektörünün önemli fuarlarından biri olan IF WEDDING FASHION İZMİR kapsamında gerçekleşecek, ''İnci Taneleri Gelinlik Tasarım Yarışması''na başvurular başladı..

21- 24 Şubat 2010 tarihleri arasında dördüncü kez gerçekleşecek olan IF WEDDING FASHION Fuarı, bu yıl aynı zamanda genç yeteneklerin keşfedileceği bir organizasyon da olacak.

Fuar kapsamında gerçekleşecek ve gelenekselleştirilmesi planlanan Gelinlik Tasarım Yarışması?na 18 yaşını doldurmuş, en az lise ya da dengi mezunu ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan tasarımcılar, gelinlik tasarımlarıyla katılabilecek.

Gelinlikler, Türkiye?nin ünlü modacılarından oluşan bir jüri tarafından elenirken; ödüllü tasarımlar, fuar esnasında ve podyumda sergilenme olanağı da bulacak.
Tasarımlarda renk olarak, doğal incinin, siyah inci hariç tüm pastel tonları, beyaz ve krem kullanılacak. Malzeme ise ipek hayal tül, organza, tafta, şantug ve dantel çeşitleri ile yüzde 20 serbest malzemeden oluşacak.
Bir tasarımcının en çok üç farklı gelinlikle katılabileceği yarışmanın son başvuru tarihi 5 Ocak 2010 olarak belirlendi. Yarışmaya kurum kimliği taşıyan ya da ticari faaliyeti süren kişi ve kuruluşlar katılamayacak.
Yarışma şartnamesi http://www.izfas.com.tr/ ile http://www.egsd.org.tr/ adreslerinden edinilebilinir.

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç