İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

11 Ocak 2010 Pazartesi

FARKLI GÖRÜNMEK İSTEYENLER İÇİN BNG


2004 yılında özel bir koleksiyon ile moda dünyasına giriş yapan BNG , kısa sürede tercih edilen bir marka olarak hızlı bir yükseliş grafiği sergiledi.Bu başarıyı getiren ise ; Nilgün ve Bülent Gülen'in sahip olduğu 20 senelik deneyim ve bilgi birikimi olsa gerek.
Bng koleksiyonları ; triko , deri , ipek ve penyeden oluşuyor. Bng'yi farklı kılan özellik ise '' fonksiyonellik ''  . Satın aldığınız ürünü kişiselleştirerek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.  Markanın lokomotifi olan siyah renk hemen hemen her kombinasyonda ön plana çıkıyor.BNG ürünlerini bulabileceğiniz satış noktaları:
İstanbul : Erenköy / Tünel / Teşfikiye
Ankara : Mor Butik - Bilkent / Piel - Gaziosmanpaşa
İzmir : Alsancak / Alaçatı
Alanya/Bursa / Samsun

4 yorum:

Adsız dedi ki...

Erenköy mağazasını kapattılar çünkü iş yapamadılar.. BNG'nin bu kapanan mağazasının yerine çok daha kaliteli ve çok daha iyi tasarımlara sahip bir markanın mağazası açılıyor, ben bugün bu büyük sürprizi caddede öğrendim, markayı çok yakında hepimiz öğreneceğiz..

Adsız dedi ki...

Veee öğrendiiim :)) BNG'nin kapanan Erenköy mağazasının yerine Berrin Eser'in markası Berr-In'in ilk mağazası açılıyormuş, Berrin Eser markasının kısa sürede ulaştığı başarı sonucunda kendi mağazasını açmaya karar vermiş.Müthiş heyecan verici. Yakında haberleri düşer zaten. Ocak başı açılıyormuş sabırsızlıkla bekliyorummmmm!!!

Gülin dedi ki...

Berr-In açılıyormuş çok heyecan verici, sabırsızlıkla bekliyorum

selin dedi ki...

Oraya Berrin Eser'in markası Berr-In açılıyor.Artık herkes öğrendi bile

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç