İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

12 Aralık 2009 Cumartesi

KATE MOSS GİBİ GİYİNMEK

Bundan sonra her cumartesi bir ünlünün stilini incelemeye karar verdim. Tabii bunu sizlerle paylaşacağım.Bu hafta ilk ünlüm KATE MOSS. Böyle bir konuya başlamak için en uygun ismin o olduğunu düşündüm.Her giydiği moda olan , attığı her adım takip edilen , herşeyi merak edilen biri Kate Moss. Gerçi son zamanlarda moda yaratmak yerine moda olan şeyleri giymeyi seçiyor ama yine de o sezon neyin trend olduğunu öğrenmek istiyorsanız birkaç fotoğrafını incelemeniz yeterli.

NIKE'DAN AIDSLE MÜCADELEYE DESTEK


Lace Up Save Lives


Afrika'nın sağlık krizi için bir çözüm dilemeye son verme zamanı geldi. Çünkü bir çözüm zaten var. Bu yalnızca daha büyük bir çözümün parçası olsa da, AIDS'ten ölmekte olan milyonların çok daha uzun ve daha iyi yaşam sürmelerine yardımcı olabilir.
En sevdiğin ayakkabılarına bir çift ayakkabı bağcığı bağlayarak buna sen de katkıda bulunabilirsin. Yani yaşamına devam ederken, bir başkasının yaşamının kurtulmasına yardımcı olabilirsin. Beklemeden katıl.

(NIKE)RED ayakkabı bağcıkları

Nasıl işler

1. (NIKE)RED ayakkabı bağcıkları satın alıyorsun.

2. Nike, satış karının %100'ünü Global Fund'a ve Afrika'da AIDS'le mücadeleye katkıda bulunan futbol temalı programlara aktarıyor.

3. Fonlar, gençlere HIV/AIDS'e yakalanmamak için neler yapılması gerektiğini öğretmek amacıyla futbolu kullanan Grassroots Soccer gibi programlara gidiyor.

4. Fonlar aynı zamanda can kurtaran Antiretroviral (ARV) ilaçların satın alınmasını, sağlık görevlilerinin eğitimini, HIV testlerini ve virüsün gebe annelerden bebeklere geçmesini engelleyen tedaviyi destekleyen HIV/AIDS programlarına fon sağlamak amacıyla Global Fund'a aktarılıyor.

5. Can kurtaran bilgiler, Afrika'daki yeni nesle aktarılıyor.

ÇOCUKLARIN SOKAK MODASI

Çocukların sokak modası olur mu demeyin. Herşeyi tükettiğimiz şu zamanda çocuklarda bize yetişmek üzere.
Planet awesome kid e birbirinden tatlı çocuklar her halleriyle yer alıyor. Moda çekimi havasından uzak annelerin zorlayıcığı olmadan her çocuk kendisini yansıtmış fotoğraflara. Siteyi gezerken gelecek nesillerin modayla daha ilgili olacağını anlamak hiçte zor değil.Favorim bu duruşuna giyimine hasta oldum !
YILBAŞI GECESİ NE GİYMELİ

   Yılın sonuna geldiğimiz bu günlerde, mağazalar da bizler gibi çoktan yılbaşı atmosferine kendilerini kaptırmışlar. Işıl ışıl süslenen vitrinlere kocaman indirim yazıları asılmış, alışveriş delisi müşterilerini bekliyorlar. Yılın son günlerinde yapılan bu indirimler, parti hazırlığı içinde olanlara da büyük fırsatlar sunuyor. Yılbaşı gecesi nereye gideceğinize karar verdiyseniz geriye elbise seçiminiz kalıyor. Artık bir çok marka sayesinde aradığımız her türlü şeyi bulabiliyoruz. Alternatifler çoğaldıkça seçimlerimiz de zorlaşıyor aslında. Bu sefer de karar vermekte zorlanıyoruz kıyafet seçerken. En doğrusu yine mekana ve ortama göre giyinmemiz olacağından, bu durumu göz önünde bulundurarak seçimlerimizi yapmak.

   Eğer geceyi evde geçirmeyi planlayanlar varsa; şık ama daha rahat kıyafetler seçebilirler. Evde Jean üzerine şık bir bluzla, ya da daha sade bir elbiseyle geceyi geçirebilecekken, eğer bir ev partisine gidilecekse, durum biraz değişecektir. O zaman daha şık olmak gerekir. Günlük kıyafetler yerine geceye uygun elbiseler ya da yine Jean üzerine leopar desenli veya yılan baskı saten crashed bluzlar, yumuşak kadife bluzlar, tercih edilebilir.
   Ev ortamı yerine yılı dışarıda özel bir mekanda, birbirinden şık davetlilerle birlikte verilen bir partide karşılayacaklar için de bir çok alternatif seçenek bulunuyor. Birbirinden şık elbiseler mağazalarda indirimli fiyatlarıyla satışa sunulmuş durumda. Geceye ve gideceğiniz mekana uygun bir elbise seçmek ise size kalıyor. Pullu payetli tunikler, metal süslemeler, parlak kumaştan balon etekler, dantel şifon karışık, volanlı crashed etekler, ipek şifon parıltılı elbiseler gecenin kadınını belirliyor. Seksapeli ve zarafetinizi öne çıkaracak olan bu elbiseler saç ve makyajınızla bütünleştiğinde sizde baştan çıkarıcı bir etki yaratacaktır. Kırmızı, mor, platin, siyah gecenin renkleri. Ben yine de şık, gösterişli ama giydiğinizde içinde rahat edebileceğiniz kıyafetler seçmenizi tavsiye ediyorum. Böylelikle geceyi hem güzel hem de rahat geçirmiş olursunuz.Arzu Kaprol 2010 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Ne yapsa beğendiğim bir modacıdır Kaprol. 2010 yazı için de yine birbirinden güzel tasarımlar hazırlamış. Aşk-ı Memnu dizisine sponsor olduktan sonra da, bayanlar tarafından daha çok tercih edilen bir marka haline geldi. Dizinin fanatik izleyicileri her bölümden sonra mağazaya koşturup, Beren Saat’in nam-ı diğer Bihter’in giydiği elbiselerden istiyormuş. Bu da satışları bir kat daha artırıcı bir etken olmuş Arzu Kaprol tasarımları için.


KÜÇÜK SURİ'NİN AYAKKABILARI


Annesi küçük Suri'ye topuklu ayakkabı giydirmekten vazgeçmeyecek galiba. Zaten bir kadın hayatının çoğunu topuklu ayakkabı ile geçirmiyor mu ? Bu kadar erken başlamaya ne gerek var. Asıl ilginç olan Katie'nin hep düz ayakkabı giyiyor olması.

Heralde bu durum bir tek bizde bu kadar tepki topluyor. Küçük bir kızın topuklu ayakkabı giyiyor olmasını hepimiz yadırgıyoruz.

D,kkatimi çeken bir diğer şeyde Suri'nin elindeki makyaj çantası. Umarım ona ait değildir. Çünkü içi oldukça dolu görünüyor.

UTANDIRAN ANLAR

Giyime , makyaja onlarca para harcamak , etrafta herşeyinize dikkat edecek bir sürü insan bulundurmak. Her bulunan aynada dikkatlice inceleme yapmak bazen utandıracak durumlara düşmeyi engellemiyor. İşte ünlülerin başına gelenler.BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç