İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

12 Aralık 2009 Cumartesi

YILBAŞI GECESİ NE GİYMELİ

   Yılın sonuna geldiğimiz bu günlerde, mağazalar da bizler gibi çoktan yılbaşı atmosferine kendilerini kaptırmışlar. Işıl ışıl süslenen vitrinlere kocaman indirim yazıları asılmış, alışveriş delisi müşterilerini bekliyorlar. Yılın son günlerinde yapılan bu indirimler, parti hazırlığı içinde olanlara da büyük fırsatlar sunuyor. Yılbaşı gecesi nereye gideceğinize karar verdiyseniz geriye elbise seçiminiz kalıyor. Artık bir çok marka sayesinde aradığımız her türlü şeyi bulabiliyoruz. Alternatifler çoğaldıkça seçimlerimiz de zorlaşıyor aslında. Bu sefer de karar vermekte zorlanıyoruz kıyafet seçerken. En doğrusu yine mekana ve ortama göre giyinmemiz olacağından, bu durumu göz önünde bulundurarak seçimlerimizi yapmak.

   Eğer geceyi evde geçirmeyi planlayanlar varsa; şık ama daha rahat kıyafetler seçebilirler. Evde Jean üzerine şık bir bluzla, ya da daha sade bir elbiseyle geceyi geçirebilecekken, eğer bir ev partisine gidilecekse, durum biraz değişecektir. O zaman daha şık olmak gerekir. Günlük kıyafetler yerine geceye uygun elbiseler ya da yine Jean üzerine leopar desenli veya yılan baskı saten crashed bluzlar, yumuşak kadife bluzlar, tercih edilebilir.
   Ev ortamı yerine yılı dışarıda özel bir mekanda, birbirinden şık davetlilerle birlikte verilen bir partide karşılayacaklar için de bir çok alternatif seçenek bulunuyor. Birbirinden şık elbiseler mağazalarda indirimli fiyatlarıyla satışa sunulmuş durumda. Geceye ve gideceğiniz mekana uygun bir elbise seçmek ise size kalıyor. Pullu payetli tunikler, metal süslemeler, parlak kumaştan balon etekler, dantel şifon karışık, volanlı crashed etekler, ipek şifon parıltılı elbiseler gecenin kadınını belirliyor. Seksapeli ve zarafetinizi öne çıkaracak olan bu elbiseler saç ve makyajınızla bütünleştiğinde sizde baştan çıkarıcı bir etki yaratacaktır. Kırmızı, mor, platin, siyah gecenin renkleri. Ben yine de şık, gösterişli ama giydiğinizde içinde rahat edebileceğiniz kıyafetler seçmenizi tavsiye ediyorum. Böylelikle geceyi hem güzel hem de rahat geçirmiş olursunuz.Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç