İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

17 Aralık 2009 Perşembe

Vücut Tipine Göre Korse

Fazlalıklarını gizlemeye çalışan bayanlar için en büyük kurtarıcı korsedir.Ama çoğu zaman hangi korsenin bize uygun olduğunu bulmakta zorlanırız. Penti bu zorluğu ortadan kaldırmak için korselerini vücut tipine göre sınıflandırmış. Bende sizin için yayınlıyorum.
Size Uyan: Paçalı Korse - Shaper Short


140 denye. Baldırdan başlayıp, göğüs altına kadar yükselen bu korse, bel çevresindeki özel örgüsü sayesinde bel inceltme, bacakları ve karnı sıkmadan şekillendirme ve aynı zamanda popo kaldırma özelliğine sahip. Esnek paça lastiği sayesinde de en ince elbiselerde ve pantolonlarda bile iz yapmıyor. Bacak kısmında çorap olmayan bu korse yaz ayları için çok ideal.


Fiyatımız (KDV dahil): 14.25 TL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Elma Vücut Tipinde Olan Ünlü
 

 
 

Size Uyan:Full Korse - Full Shape


140 denye külot, 40 denye bacak, korseli külotlu çorap. Külotlu çorap ile bir bütün olarak tasarlanmış bir çorap korse. Teni gösteren ve parlak bir dokusu olan full korse; bel inceltme, bacakları ve karnı sıkmadan şekillendirme ve aynı zamanda popo kaldırma gibi paçalı korsenin tüm özelliklerine sahip olup aynı zamanda bacaklara pürüzsüz bir görüntü sağlıyor.


Fiyatımız (KDV dahil): 17.50 TL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Armut Vücut Tipinde Olan ÜnlüSize Uyan : Pop- Up Korse - Lift Up Shape


100 denye külot, 20 denye bacak, korseli külotlu çorap. Mide, bel, baldır bölgelerinde sorun yaşamayan, sadece popo bölgesini şekillendirmek, kaldırmak isteyen kadınlar için tasarlandı. 20 Denye inceliği ile teni gösteren yarı parlak ve burunsuz çorap bölümü ile de açık ayakkabılarla, ince elbiselerle giyilebilen bu ürün koleksiyonda özel bir korse olarak yerini alıyor.


Fiyatımız (KDV dahil): 10.50 TL


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Muz Vücut Tipinde olan ÜnlüSize Uyan:Karın Toplayan ve İncelten Korse - Tummy Shape & Leg Slimmer

100 denye külot, 20 denye bacak, korseli külotlu çorap. Karın kısmındaki korsesi ile karın ve mideyi düzleştirirken, farklı basınç seviyelerinde örülmüş bacak bölümü ile de hem bacakları inceltiyor, formunun düzgün görünmesini sağlıyor hem de masaj yaparak dinlendiriyor.


Fiyatımız (KDV dahil): 10.90 TL
Avokado Vücut Tipinde Olan Ünlü3 yorum:

korse dedi ki...

bu bel incelten korseler faydalı

Zeynep Kelkitli dedi ki...

bende bu korse
olayına sıcak bakıyorum ama deneyemedim bi türlü

hasibe yelekci dedi ki...

korse
kullanmak sağlıklımı ?

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç