İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

24 Aralık 2009 Perşembe

Ünlü fotoğrafçıya gözaltı


NİHAT Odabaşı, geçtiğimiz günlerde daha önce de çalışma yaptığı Elizabeth Hurley’nin fotoğraflarını çekmek üzere Dubai aktarmalı olarak Mauritius Adası’na uçmuş. Yola çıkmadan önce ekibiyle birlikte gidiş-dönüş uçak biletlerini ayarlayan Odabaşı, İstanbul’da biletini business class’a upgrade ettirmiş. Gidiş yönünde bu konuda hiçbir sıkıntı çekmeyen fotoğrafçı, Dubai’de Emirates Havayolları görevlisinin uyarısıyla neye uğradığını şaşırmış.

Check in işlemleri sırasında kendisinin değil yardımcının business uçacağı, biletin o şekilde düzenlendiği söylenen Odabaşı, görevliyle tartışmış. Güçlükle sakinleştirildikten sonra bindiği uçakta da krizi aşamayan ve business class bölümüne geçemeyen Nihat Odabaşı, bağırıp çağırmaya başlamış. Bunun üzerine kaptan da pilot kabininden çıkarak kendisini “Olay çıkarmaya devam ederseniz güvenlik çağıracağım” diye sert bir dille uyarmış.
Bu gerginliğe daha fazla dayanamayan panik atak hastası Odabaşı, bir nöbet geçirmiş.Bunun üzerine güvenlik görevlileri eşliğinde nezarete götürülmüş. “Tehlikeli yolcu” statüsüne girdiğini kabul ettiği bir kağıt imzalamayı kabul ettikten sonra uçağa binebilmiş.
Bu olayı anlatma sebebim şu : En başta daha olgunlukla karşılayıp yanlışlığı kabul etseydi ve öyle uçsaydı ne olurdu sanki? Tehlikeli yolcu damgası yemekte bir garip durum.

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç