İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

24 Aralık 2009 Perşembe

PEMBE AJANDA 2010 ile MEME KANSERİ İLE MÜCADELEYE DESTEK OLUN


AVON Türkiye’nin, 14 yıldır meme kanseri hakkında toplumu bilinçlendirmek ve kadınların erken teşhis imkanlarına erişimlerini kolaylaştırmak amacıyla yürüttüğü AVON’la Sağlığa Yolculuk Projesi kapsamında satışa sunulan Meme Kanseri Mücadele Ürünleri’ne bir yenisi daha ekleniyor.

Geçen yıl satışa sunulan ve büyük beğeni ile karşılanan Pembe Ajanda, bu kez her aya özel farklı güzellik ipuçları içeren “Pembe Ajanda 2010” olarak meme kanseri ile mücadeleye destek vermek isteyen tüm kadınların beğenisine sunuluyor.
İtalyan deri kaplı, çok şık tasarıma sahip kullanışlı haftalık ajandanın üzerinde sabit koruyucu lastiği ve arka kapak içinde özel cep bölümü bulunuyor. Bu ajandaya sahip tüm kadınlar güzelliklerine güzellik katarken, meme kanseri ile mücadeleye destek veriyor. Bu ajandanın satışından elde edilecek tüm kazanç; ücretsiz mamografi taramaları, ek teşhis ve tedavilerin karşılanması, mamografi cihazı bağışları için kullanılacak.
Türkiye’nin “Kadın Sağlığı” konusunda en uzun soluklu sosyal sorumluluk projelerinden olan AVON’la Sağlığa Yolculuk Projesi kapsamında bugüne kadar; 1.5 milyon TL üzerinde fon toplandı. 23 ilde yaklaşık 7.000 kadına ücretsiz mamografi taraması ve taramalar arasında şüpheli görülen 1.200 kişiye ek teşhis sağlandı.13 ilde, 17 Meme Kanseri Bilinçlendirme Söyleşisi gerçekleştirildi. 5 hastaneye mamografi cihazı bağışlandı. 4 senedir İstanbul’da gerçekleşen binlerce kadının katıldığı Meme Kanseri ile Mücadele Yürüyüşleri düzenlendi. “Kanser Olan Mememdi, Ben Değil!” Kitabı satışa sunuldu ve Projemizin Gönüllü Elçileri’nden Elif Ergu ’nun bu kitabından elde edilen gelir fona aktarıldı. Türkiye’de bir ilk olan Meme Kanseri Ücretsiz Danışma Hattı 0 800 3149999 Türk Kanser Savaş ve Araştırma Kurumu iş birliği ile hizmete girdi.
Pembe Ajanda 2010’u satın alarak veya sevdiklerinize hediye ederek; daha çok kadına ulaşabilir, onlara sağlıklı bir gelecek sunarak meme kanseri ile mücadeleye destek verebilirsiniz.

4 Aralık tarihinden itibaren satışa sunulan “PEMBE AJANDA 2010” SADECE 8,90TL!

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç