İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

12 Aralık 2009 Cumartesi

NIKE'DAN AIDSLE MÜCADELEYE DESTEK


Lace Up Save Lives


Afrika'nın sağlık krizi için bir çözüm dilemeye son verme zamanı geldi. Çünkü bir çözüm zaten var. Bu yalnızca daha büyük bir çözümün parçası olsa da, AIDS'ten ölmekte olan milyonların çok daha uzun ve daha iyi yaşam sürmelerine yardımcı olabilir.
En sevdiğin ayakkabılarına bir çift ayakkabı bağcığı bağlayarak buna sen de katkıda bulunabilirsin. Yani yaşamına devam ederken, bir başkasının yaşamının kurtulmasına yardımcı olabilirsin. Beklemeden katıl.

(NIKE)RED ayakkabı bağcıkları

Nasıl işler

1. (NIKE)RED ayakkabı bağcıkları satın alıyorsun.

2. Nike, satış karının %100'ünü Global Fund'a ve Afrika'da AIDS'le mücadeleye katkıda bulunan futbol temalı programlara aktarıyor.

3. Fonlar, gençlere HIV/AIDS'e yakalanmamak için neler yapılması gerektiğini öğretmek amacıyla futbolu kullanan Grassroots Soccer gibi programlara gidiyor.

4. Fonlar aynı zamanda can kurtaran Antiretroviral (ARV) ilaçların satın alınmasını, sağlık görevlilerinin eğitimini, HIV testlerini ve virüsün gebe annelerden bebeklere geçmesini engelleyen tedaviyi destekleyen HIV/AIDS programlarına fon sağlamak amacıyla Global Fund'a aktarılıyor.

5. Can kurtaran bilgiler, Afrika'daki yeni nesle aktarılıyor.

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç