İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

18 Aralık 2009 Cuma

Misshapes “J&B Start A Party @ Underwater”da

Madonna, Agyness Deyn, Franz Ferdinand gibi moda ve müzik dünyasının pek çok isminin en sevdigi parti ekibi; New York’un ünlü Parti DJ üçlüsü The Misshapes, J&B’nin 19 Aralık Cumartesi günü Turkuazoo’daki partisi için İstanbul’a geliyor.
İnanılmaz partilerle hafızalara kazınan J&B, bu kez parlak disko topunu Türkiye’nin ilk ve tek modern akvaryumu Turkuazoo’ya kuruyor. J&B, sualtı dünyasının büyülü atmosferinde “Start A Party@Underwater“ konseptiyle yılın en etkileyici partisinde Türkiye’nin en iyi particileriyle benzersiz bir eğlenceye imza atacak.
New York’un ünlü Parti DJ üçlüsü The Misshapes J&B’nin 19 Aralık’taki “Start A Party @ Underwater” partisinin konuk grubu olacak. Greg Krelenstein, Leigh Lezark ve Geordon Nicol’dan oluşan DJ grubu, parti denince dünya celebritylerinin aklına gelen ilk isim. Grubun dikkat çeken ismi Leigh Lezark ise güzelliğini yetenekleriyle birleştirmesini biliyor. Ünlü markalarla modellik anlaşmaları olan Leigh Lezark defile müziklerinin her zaman aranan ismi olan grubu The Misshapes ile birlikte Channel, Burberry, Versace gibi moda devlerinin after show partilerinde boy gösteriyor. Madonna, Franz Ferdinand, Hillary Duff, Yoko Ono, Kelly Osbourne, Selma Blair Misshapes partilerinin müdavimi. Agyness Deyn ve Sophia Lamar doğum günü partilerini onlara emanet ediyor. New York’un ünlü Parti DJ triosu The Misshapes 19 Aralık’ta bu kez J&B Start a Party için İstanbul’da olacak.


J&B Partisine sıra dışı katılım içinde 10.000’in üzerinde deniz canlısının yaşadığı, dünyanın her yerinden getirilen okyanusların en özel ve egzotik türlerinin bulunduğu akvaryumda, J&B parti atmosferi oluşturulacak. Cam tünellerde üzerinizde dev köpekbalıkları, vatozlar, kaplumbağalar ve ahtapotlar yüzerken J&B’nin eğlence dünyasına dalarak muhteşem J&B kokteyllerinin tadını çıkaracaksınız. Sualtı dünyasının yer yer korkutucu, yer yer merak uyandırıcı ve keşfedilmeyi bekleyen canlılarıyla beraber parti coşkusu sonuna dek bu partide yaşanacak. J&B’nin sualtındaki bu sıra dışı partisine, davetiye kazananlar da oldukça sıra dışı bir yöntemle belirlenecek. Facebook hesabına J&B My Party Ball uygulamasını yükleyenler, partiye gidebilmek için arkadaşlarının desteğini toplamaya çalışacak. Yarışma 12 Aralık tarihine kadar devam edecek ve kazananlar 16 Aralık’ta www.startapartyhere.com’da açıklanacak.


Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç