İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

22 Aralık 2009 Salı

Hayalinizdeki yılbaşı sofrasını kurun, hayaliniz gerçek olsun


Paşabahçe’nin kurşunsuz kristal cam markası f&d, “Hayalimdeki Yılbaşı Sofrası” yarışması ile sofralarınıza ışıltılı bir dokunuş getiriyor. www.hayalimdekiyilbasisofrasi.com web sitesini ziyaret eden, en çok oyu alıp “f&d ile kurulmuş en şık yılbaşı sofrası” seçilen tasarımın sahibi, sofrasındaki tüm f&d ürünlerini kazanıyor ve hayalindeki yılbaşı sofrasını 31 Aralık akşamı kendi evinde kurma şansını elde ediyor. Sofralara oy veren her 100. şanslı kişi ise, çok özel bir f&d ürünü kazanıyor.
En şık sofralar için yaratıcı tasarımcılar tarafından, fonksiyonellikle estetiği birleştiren f&d ürünleri arasında, özel formu ve inceliği ile şarabın demlendiği yılların tadını ve kokusunu ön plana çıkaran kadehler, tabaklar, kâseler, mumluklar ve daha birçok ürün var. “Hayalimdeki Yılbaşı Sofrası” internet sitesinde yer alan ürünler ise f&d ürün gamının sadece bir bölümü…

Siz de f&d tasarımlarının sunduğu zengin zarafet ile kendi masanızı süslemek istiyorsanız www.hayalimdekiyilbasisofrasi.com adresine girerek üye olun ve bu muhteşem deneyime başlayın. Onlarca şık seçenek arasından kendi beğeninize göre bir yılbaşı sofrasını kurun ve bu özel sofranın gerçek olması şansını yakalayın.

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç