İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

2 Aralık 2009 Çarşamba

Elizabeth & James


Elizabeth & James , sadece ardındaki ünlü isimlerle anılması gereken bir marka olmadığını bir süre önce ispatladı.Ashley ve Mary-Kate Olsen'a kapılarını açan koleksiyondan söz ediyorum. Ve o koleksiyonlar artık tüm Hollywoodun ''mutlakalar'' listesinde.

Peter Pan's The Lost Boy hikayesinden ilham alan Elizabeth&James koleksiyonun çekimleri de Londro'da başlayıp Neverland'de sona eren bu hikayenin görsel anlatımını yapıyor.


Ashley ve Mary-Kate Olsen'ın papparazzi fotoğraflarıyla hafızalarımıza kazınan gardropları sadece onlara ait olamazdı.Hayranlarının da ne yapıp edip, o stilden paylarına düşeni alması gerekiyordu.Zaten çok geçmeden onlarda bu durumu fark ettiler. New York Times tarafından resmi olarak stil ikonları tayin edilmelerinin ardından , önce Londra'nın terzileriyle ünlü sokağı Savile Row'dan esinlenerek The Row adını verdikleri markalarını, 2007 sonbahar/kış koleksiyonunda da Elizabeth&James adlı ikinci projelerini hayata geçirdiler.

Elizabeth&James adını Ashley ve Mary-Kate Olsen'ın diğer iki kardeşinin isimlerinden alıyor.Koleksiyona ilham olan stil ise kendi '' boho chic'' giyim tarzları.Bol kesimli erkek gömlekleri, mini kokteyl elbiseleri üzerine giyilen blazer  ceketler, kısa paçalı pantolonlar ve klasik t-shirte yepyeni bir bakış açısı.

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç