İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

8 Aralık 2009 Salı

ANTİ-GÜZEL ERIN O'CONNOR


Fakir bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen, upuzun boyu nedeniyle arkadaşlarının korku filmi karakterine benzettiği ve bu yüzden 10 yaşına geldiğinde hala doğru dürüst konuşamayan biri.Ama 17 yaşında keşfedildi ve gelmiş geçmiş tüm güzellik kalıplarını alt üst eden özelliklerine rağmen podyumların en gözde ve en çok kazanan mankenlerinden biri oldu.

 Boyu 1.82,  göğüsleri neredeyse hiç yok, özellikle profilden çekilen fotoğraflarında  uzun ve büyük burnu göze batıyor. Ünlü tasarımcı Karl Lagerfeld'in de söylediği gibi "bir anti- güzellik" abidesi Erin O'Connor.Ama aynı zamanda porselen gibi kırılgın görünen teni, derin bakışlarıyla sanki ünlü ressamların tablolarındaki kadınların canlanmış hali gibi. 

17 yaşına geldiğinde ünlü ajansların dikkatini çekmeye başlamıştı.Aralarında Versace, ve Gaultier'nin de bulunduğu bir çok ünlü markanın paylaşamadığı manken oldu. Güzel manken kısa bir süre önce yaptığı açıklamada "Mesleğe ilk başladığımda herkes bana öncelikle burnumu yaptırmamı söylüyordu. Ardından da hemen göğüslerimi irileştirmem gerektiğini.. Ben de bu konuda inatçı davrandım ve görüntümü değiştirmemek için direndim".

Fakir bir işçi ailesinin kızı olan Erin O'Connor, çok konuşulan bu ilginç görüntüsü sayesinde 12 milyon sterlinlik bir servete sahip. Her ne kadar günümüzdaki erkek nüfusunun çoğu kıvrımlı hatlara sahip olan kadınları tercih etse de Erin O'Connor 'tahta gibi' göğüsleriyle tasarımcıların paylaşamadığı birlikte çalışmayı çok istediği bir manken

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç