İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

9 Kasım 2009 Pazartesi

Yeni Çıkan Fondötenler


Dermalogica Sheer Tint Moisture SPF 15
Üç etkiyi tek bir üründe topluyor : Hafif ve yağsız nemlendirme, hafif renklendirme ve güneş koruması.Doğal renklendiricili,su bazlı,aynı zamanda nemlendirme özelliğine sahip.Farklı tonları ile tüm cilt tonlarına hitap eden fondöten cilt bakımının son,makyajın ilk aşaması.Kapama ve canlı görünüm sağlamanın yanı sıra makyajı bazı olarak makyaj ürünlerinin olumsuz etkilerinden de cildi koruyor

125,00 TL


Clinique Even Better Make Up SPF 15
Makyaj ihtiyacını ortadan kaldıran fondöten, lekelerin görünümünü azaltmaya ve yenilerinin oluşmasını önlemeye yardımcı oluyor. Hafif ve yağsız formülüyle, cilt rengini yeniden yapılandırmaya yardımcı olmak ve düzenli kullanımla renk farklılıklarını azaltmak için kullanılır. C Vitamini, güçlü antioksidanlar ve minerallerle zenginleştirilmiş formülü, lekelerin görünümü azaltma ve tedavi etmeye yardımcı olmanın yanı sıra aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm de sağlar.

56,05 TLElizabeth Arden Intervene Makeup SPF 15

Intervene sıvı fondöten Biodormin içeriğiyle yaşlılık belirtilerini dondurur. Eşit tonda kapatıcılık sağlarken tüm gün boyunca aydınlık, doğal ve hafif bir görünüm sağlar. Normal ciltler için uygundur. İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü en aza indirgeyerek cildin daha genç görünmesinde yardımcı olur. Cilt tonunu eşitler ve renk düzensizliklerini kapatarak doğal ipeksi görünüm verir. %100 yağsızdır. Anti-oxidant vitaminler E, C ve SPF 15 güneş koruma faktörü içerir.

123,30 TL


Dior Diorskin Nude Fluide SPF 10Su kadar taze ve kadifemsi fondöten, cildinizi tazelik ve ışıltı katarak pürüzsüzleştirir .Cildin doğal güzelliğine denge,canlılık,satenimsi bir görünüm ve ışıltı katar. Formülünün özündeki Mineralleştirilmiş Su mikro-damlacıkları, şeffaf bir tabaka oluşturarak ışığı yakalar ve yansıtır. Günden güne, cilt makyaj yokken bile daha güzel görünür. Değerli mineraller, vitaminler ve elementler bakımından zengin Mineralleştirilmiş Su, cilt için nemlendirici ve enerji verici bir formda hareket eder. Cilt parlar ve göz kamaştırır, daha güzel görünür.


93,60 TLBourjois Brush Fondation
Brush Foundation'un yapısı son derece elastik, yumuşak ve pürüzsüz.Soft-focus pigmentleri ve zenginleştirilmiş simikon elastomer sayesinde ışık yayılımını optimize edip, kırşıklıkları kamufle ediyor.

44,55TL
La Prairie Anti Aging Foundation SPF 15 Shade
La Prairie Anti-Aging Koleksiyonunu, anti-aging bakımının kesintisiz ve etkili devam edebilmesi için koleksiyonu anti-aging etkili, SPF 15 güneş korumalı, su bazlı, hücresel bir emülsiyon olan La Prairie Anti-Aging Fondöten SPF 15 ile tamamlıyor. Seriyi tamamlayan bu fondöten de diğer ürünlerde olduğu gibi La Prairie‘nin efsanevi anti-aging özellikli Hücresel Kompeksini içeriyor.

171,00TLLancome Teint Idole Ultra
Yüksek dirençli pigmentlerden oluşturulmuştur. 14 saate kadar uzun süreli kalıcılık sağlar. Yumuşak his teknolojisi eksiksiz bir rahatlık sunar. Hafif, yağsız ve cilt üzerinde mükemmel bir şekilde kayar. Eksiksiz bir şekilde kapatır ve kusursuz bir cilt yaratır. Normal-yağlı ciltler için.
 
98,10TL
 
 
 
 
 
 
 

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç