İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

5 Kasım 2009 Perşembe

PANTOLONUNU VÜCUDUNA GÖRE SEÇ


Sıkı bir popo, incecik bir bel ve upuzun bacaklar... Eğer pantolonunu doğru seçersen, bunların hiçbiri zor değil!

Yap

Eğer geniş kalçalara sahipsen, düşük bel pantolonlar tam sana göre. Çapraz cepli pantolonlar, poponu her zaman daha kalkık ve seksi gösterir. Bacak boyun kısaysa, çizgili pantolonları denemelisin.

Yapma

Pantolonunu asla denemeden alma! Kabin önünde uzun bir kuyruk olsa bile. Eğer çok ince değilsen, vücuda oturan pantolonlardan her zaman uzak dur! Göbeğin varsa, düşük bel pantolonların yakınından bile geçme!

Bacakların uzunsa

Bilek üzerinde biten jean pantolonlar sana çok yakışır. Ama eğer kalçan ideal ölçülerde değilse, cepleri belirgin olan modelleri tercih etmelisin.

Basenlerin genişse

Kalçadan paçalara kadar dümdüz inen pantolonlarla lipocaction yaptırmış gibi durabilirsin. Şaka yapmıyoruz, dene ve gör! Ama asla altına dümdüz sandalet giyme, bir çuval inciri berbat edebilirsin!

Göbeğin varsa

Göbeğinden kurtulmanın en iyi yolu düzenli olarak mekik çekmek! Ama eğer egzersize yeteri kadar vakit ayıramıyor ama yine de modelleri kıskandıracak bir vücuda sahip olmak istiyorsan bu tarz pantolonları dene. Hem yüksek bel bu kadar modayken!

Çok zayıfsan

Eğer kürek kemikleri bile sayılacak kadar inceysen pantolon giymekten nefret edebilirsin. Yine de iyi düşün! Bu çuvalımsı pantolonlarla pekala balıketi kıvamında görünebilirsin. Ayrıca çok cool göründüğünü de hatırlatalım!

Kalçaların genişse

Dikkati tamamen bu bölgeden uzaklaştırmaya ne dersin? Belki inanmayacaksın ama cepli, spor modeller seni çok daha ince gösterecek. En azından arkadan!

Hiç yorum yok:

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç