İzleyiciler

Bize Ulaşmak İsterseniz

fashionwithsisters@hotmail.com

Beğendiysen Durma Paylaş

BloXoo

Instagram

9 Kasım 2009 Pazartesi

LEOPAR MODASI

Leopar desen hayvanın asaletinden, vahşiliğinden ve renklerindeki dayanılmaz uyumdan aldığı güçle vitrinlerden, podyumlardan inmiyor.

İnsanlık tarih boyunca hayvan derilerinden, postlarından, kürklerinden faydalanmış. Kimi zaman örtünmüş kimi zaman giyinmiş kimi zamansa süslenmiş. Yılan derisi veya timsah derisi ayakkabıya çantaya kolay kolay hayır denmez. Hatta bir dönem var ki kadınlar için kürkler vazgeçilmezdi. Zenginliğin ve seksapalitenin göstergesiydi. Neyse ki çevreci sivil toplum örgütleri ayaklandı, modası da eskisi kadar kalmayınca zavallı hayvancıklar postlarını kurtardı. Şimdilerde öyle başarılı sahte kürkler var ki tilki görse kendi kuyruğu sanır.
Gel gelelim leopara… Yıllar geldi geçti şu leoparın yerini dolduracak hiçbir şey bulunamadı. Allahtan canım hayvana dokunan yok. Sadece desenini kullanıyorlar. O da bence sevinmeli yıllardır çok popülerim kimsede benimki gibi kürk yok diye. Zebrada uğraşıyor ama leopardaki seksi güç maalesef onda yok. Nihayetinde pijamalı eşek!


2009 kış sezonunda çantadan ayakkabıya, paltodan gömleğe kadar her yerde leopar var! Dikkat çekici, güçlü ve abartılı leopar tasarımlarla sezonun en iddialı kadınlarından biri olabilirsiniz.
1 yorum:

seçil düvenci dedi ki...

umarımm bigün bu leoparın modası geçmez ben bayılıyorum çünkü :D

BAKMAZSAM OLMAZ

Blog Arşivi

sayaç